خانه > محصولات > مقاومت > از طریق سوراخ مقاومت > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید MFP50SBRE52-412R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه MFP50SBRE52-412R
سازنده Yageo
شرح RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(به دلار آمریکا)
5000 pcs
Product parameter
شماره قطعه MFP50SBRE52-412R سازنده Yageo
شرح RES MF 1/2W 0.1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 666850 pcs ورق اطلاعات MFP Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±0.1%
ضریب دما ±50ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه Axial
اندازه / ابعاد 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) سلسله MFP
حالت پنل 412 Ohms برق (وات) 0.5W, 1/2W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Axial
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C تعداد ختم 2
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) -
امکانات - توصیف همراه با جزئیات 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film