خانه > محصولات > مقاومت > از طریق سوراخ مقاومت > MF0207FRE52-412R
MF0207FRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید MF0207FRE52-412R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه MF0207FRE52-412R
سازنده Yageo
شرح RES MF 0.6W 1% AXIAL
(به دلار آمریکا)
5000 pcs
Product parameter
شماره قطعه MF0207FRE52-412R سازنده Yageo
شرح RES MF 0.6W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 6136188 pcs ورق اطلاعات MF0 Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±1%
ضریب دما ±50ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه Axial
اندازه / ابعاد 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) سلسله MF0
حالت پنل 412 Ohms برق (وات) 0.6W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Axial
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C تعداد ختم 2
تولید کننده استاندارد سرب زمان 20 Weeks وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
توصیف همراه با جزئیات 412 Ohms ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film ترکیب بندی Metal Film
محصولات مرتبط
  • قسمت #:MF0207FRE52-3R9
  • سازندگان:Yageo
  • شرح:RES MF 0.6W 1% AXIAL