خانه > محصولات > مقاومت > از طریق سوراخ مقاومت > VM3JB100R
VM3JB100R
VM3JB100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید VM3JB100R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه VM3JB100R
سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT
(به دلار آمریکا)
1500 pcs
Product parameter
شماره قطعه VM3JB100R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES CERM WW 3W 100 OHM 5% VERT وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 470947 pcs ورق اطلاعات Resistor Packaging SpecVM, MVM Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±5%
ضریب دما ±300ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه -
اندازه / ابعاد 0.492" L x 0.335" W (12.50mm x 8.50mm) سلسله VM
حالت پنل 100 Ohms برق (وات) 3W
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد Radial
نامهای دیگر VM 3 100 5% B