خانه > محصولات > مقاومت > از طریق سوراخ مقاومت > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید RNMF14FTD412R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه RNMF14FTD412R
سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(به دلار آمریکا)
5000 pcs
Product parameter
شماره قطعه RNMF14FTD412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 3131326 pcs ورق اطلاعات Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±1%
ضریب دما ±100ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه Axial
اندازه / ابعاد 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) سلسله RNMF
حالت پنل 412 Ohms برق (وات) 0.25W, 1/4W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Axial
نامهای دیگر RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND