خانه > محصولات > مقاومت > از طریق سوراخ مقاومت > RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
RNF18FTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید RNF18FTE412R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه RNF18FTE412R
سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL
(به دلار آمریکا)
5000 pcs
Product parameter
شماره قطعه RNF18FTE412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 1/8W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 1287273 pcs ورق اطلاعات Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±1%
ضریب دما ±25ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه Axial
اندازه / ابعاد 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm) سلسله RNF
حالت پنل 412 Ohms برق (وات) 0.125W, 1/8W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Axial
نامهای دیگر RN 1/8 T9 412 1% R