خانه > محصولات > مقاومت > تراشه مقاومت - سطح کوه > RNCF1210DKE412R
RNCF1210DKE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید RNCF1210DKE412R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه RNCF1210DKE412R
سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210
(به دلار آمریکا)
1000 pcs
Product parameter
شماره قطعه RNCF1210DKE412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 0.5% 1/3W 1210 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 732886 pcs ورق اطلاعات Resistor Packaging SpecRNCF Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±0.5%
ضریب دما ±25ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه 1210
اندازه / ابعاد 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm) سلسله RNCF
حالت پنل 412 Ohms برق (وات) 0.333W, 1/3W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد 1210 (3225 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C تعداد ختم 2
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) تولید کننده استاندارد سرب زمان 12 Weeks
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.026" (0.65mm)
امکانات Automotive AEC-Q200 نرخ خرابی -
توصیف همراه با جزئیات 412 Ohms ±0.5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ترکیب بندی Thin Film