خانه > محصولات > مقاومت > تراشه مقاومت - سطح کوه > RNCF1206DTE412R
RNCF1206DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید RNCF1206DTE412R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه RNCF1206DTE412R
سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206
(به دلار آمریکا)
5000 pcs
Product parameter
شماره قطعه RNCF1206DTE412R سازنده Stackpole Electronics, Inc.
شرح RES 412 OHM 0.5% 1/4W 1206 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 1229576 pcs ورق اطلاعات Resistor Packaging SpecRNCF Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±0.5%
ضریب دما ±25ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه 1206
اندازه / ابعاد 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) سلسله RNCF
حالت پنل 412 Ohms برق (وات) 0.25W, 1/4W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد 1206 (3216 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 155°C تعداد ختم 2
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) تولید کننده استاندارد سرب زمان 12 Weeks
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant ارتفاع - نشسته (حداکثر) 0.026" (0.65mm)
امکانات Automotive AEC-Q200 نرخ خرابی -
توصیف همراه با جزئیات 412 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film ترکیب بندی Thin Film