خانه > محصولات > مدارهای مجتمع (IC ها) > PMIC - رگولاتور ولتاژ - خطی > LD39150DT18-R
LD39150DT18-R
LD39150DT18-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید LD39150DT18-R با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه LD39150DT18-R
سازنده STMicroelectronics
شرح IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK
(به دلار آمریکا)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
شماره قطعه LD39150DT18-R سازنده STMicroelectronics
شرح IC REG LINEAR 1.8V 1.5A DPAK وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 85003 pcs ورق اطلاعات LD39150xx
دسته بندی مدارهای مجتمع (IC ها) افت ولتاژ (حداکثر) 0.4V @ 1.5A
ولتاژ - خروجی (حداقل / ثابت) 1.8V ولتاژ - خروجی (حداکثر) -
ولتاژ ورودی - (حداکثر) 6V کننده بسته بندی دستگاه DPAK
سلسله - ویژگی های حفاظت Over Current, Over Temperature
بسته بندی Cut Tape (CT) بسته بندی / مورد TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 65dB ~ 55dB (120Hz ~ 1kHz) نوع خروجی Fixed
پیکربندی خروجی Positive نامهای دیگر 497-7790-1
LD39150DT18R
دمای عملیاتی -40°C ~ 125°C (TJ) تعداد رگولاتور 1
نصب و راه اندازی نوع Surface Mount سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant توصیف همراه با جزئیات Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A DPAK
جریان - خاموش (Iq) 2.5mA کنونی - خروجی 1.5A