خانه > محصولات > مقاومت > از طریق سوراخ مقاومت > MJ2002FE-R52
MJ2002FE-R52
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید MJ2002FE-R52 با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه MJ2002FE-R52
سازنده Ohmite
شرح RES 20K OHM 1/8W 1% AXIAL
(به دلار آمریکا)
50000 pcs
Product parameter
شماره قطعه MJ2002FE-R52 سازنده Ohmite
شرح RES 20K OHM 1/8W 1% AXIAL وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 3484435 pcs ورق اطلاعات Metal Devil Series
دسته بندی مقاومت تحمل ±1%
ضریب دما ±50ppm/°C کننده بسته بندی دستگاه Axial
اندازه / ابعاد 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm) سلسله Metal Devil® MJ
حالت پنل 20 kOhms برق (وات) 0.125W, 1/8W
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد Axial
تعداد ختم 2 سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
تولید کننده استاندارد سرب زمان 18 Weeks وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی - توصیف همراه با جزئیات 20 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film