خانه > محصولات > خازن > خازن های سرامیکی > CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
CDR34BP432BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید CDR34BP432BFURAJ با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه CDR34BP432BFURAJ
سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
شماره قطعه CDR34BP432BFURAJ سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 4300PF 100V BP 1812 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 4225 pcs ورق اطلاعات CDR Series (MIL-PRF-55681)
دسته بندی خازن ولتاژ - دارای رتبه 100V
تحمل ±1% ضخامت (حداکثر) 0.059" (1.50mm)
ضریب دما BP اندازه / ابعاد 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
سلسله Military, MIL-PRF-55681, CDR34 اعتبارهای -
بسته بندی Tape & Reel (TR) بسته بندی / مورد 1812 (4532 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount, MLCC
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) سبک سرب -
فاصله سرب - وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی R (0.01%) توصیف همراه با جزئیات 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
ظرفیت خازنی 4300pF برنامه های کاربردی General Purpose