خانه > محصولات > خازن > خازن های سرامیکی > CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
CDR33BP102BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید CDR33BP102BFURAB با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه CDR33BP102BFURAB
سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Product parameter
شماره قطعه CDR33BP102BFURAB سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 1000PF 100V BP 1210 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 5030 pcs ورق اطلاعات CDR Series (MIL-PRF-55681)
دسته بندی خازن ولتاژ - دارای رتبه 100V
تحمل ±1% ضخامت (حداکثر) 0.049" (1.25mm)
ضریب دما BP اندازه / ابعاد 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
سلسله Military, MIL-PRF-55681, CDR33 اعتبارهای -
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد 1210 (3225 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount, MLCC
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) سبک سرب -
فاصله سرب - وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی R (0.01%) توصیف همراه با جزئیات 1000pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1210 (3225 Metric)
ظرفیت خازنی 1000pF برنامه های کاربردی General Purpose