خانه > محصولات > خازن > خازن های سرامیکی > CDR32BP681BFURAB
CDR32BP681BFURAB
CDR32BP681BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید CDR32BP681BFURAB با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه CDR32BP681BFURAB
سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 680PF 100V BP 1206
Product parameter
شماره قطعه CDR32BP681BFURAB سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 680PF 100V BP 1206 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 4040 pcs ورق اطلاعات CDR Series (MIL-PRF-55681)
دسته بندی خازن ولتاژ - دارای رتبه 100V
تحمل ±1% ضخامت (حداکثر) 0.051" (1.30mm)
ضریب دما BP اندازه / ابعاد 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
سلسله Military, MIL-PRF-55681, CDR32 اعتبارهای -
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد 1206 (3216 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount, MLCC
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی R (0.01%) توصیف همراه با جزئیات 680pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
ظرفیت خازنی 680pF برنامه های کاربردی General Purpose