خانه > محصولات > خازن > خازن های سرامیکی > CDR31BP240BFURAB
CDR31BP240BFURAB
CDR31BP240BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید CDR31BP240BFURAB با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه CDR31BP240BFURAB
سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 24PF 100V BP 0805
Product parameter
شماره قطعه CDR31BP240BFURAB سازنده Electro-Films (EFI) / Vishay
شرح CAP CER 24PF 100V BP 0805 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 5483 pcs ورق اطلاعات CDR Series (MIL-PRF-55681)
دسته بندی خازن ولتاژ - دارای رتبه 100V
تحمل ±1% ضخامت (حداکثر) 0.051" (1.30mm)
ضریب دما BP اندازه / ابعاد 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
سلسله Military, MIL-PRF-55681, CDR31 اعتبارهای -
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد 0805 (2012 Metric)
دمای عملیاتی -55°C ~ 125°C نصب و راه اندازی نوع Surface Mount, MLCC
سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited) سبک سرب -
فاصله سرب - وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
ارتفاع - نشسته (حداکثر) - امکانات -
نرخ خرابی R (0.01%) توصیف همراه با جزئیات 24pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
ظرفیت خازنی 24pF برنامه های کاربردی General Purpose