خانه > محصولات > نوری > ماژول نمایش - ال سی دی، OLED، گرافیک > INT018ATFT
INT018ATFT
INT018ATFT
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید INT018ATFT با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه INT018ATFT
سازنده Displaytech
شرح LCD DISP TFT 1.8" 128X160
(به دلار آمریکا)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
شماره قطعه INT018ATFT سازنده Displaytech
شرح LCD DISP TFT 1.8" 128X160 وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 4719 pcs ورق اطلاعات INT018ATFT SpecificationRA8872ILI9163C
دسته بندی نوری منطقه در حال مشاهده 28.03mm W x 35.04mm H
صفحه لمسی - سلسله -
نامهای دیگر 1756-1023 سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
تولید کننده استاندارد سرب زمان 18 Weeks وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
رابط - گرافیک رنگ Red, Green, Blue (RGB)
نقطه اندازه - نقطه به پیکسل 128 x 160
زمین نقطه - نوع نمایش TFT - Color
حالت نمایش Transmissive مورب اندازه صفحه نمایش 1.8" (45.72mm)
توصیف همراه با جزئیات Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color 1.8" (45.72mm) 128 x 160 نور پس زمینه LED