خانه > محصولات > رله > رله های حالت جامد > DR10D12X
DR10D12X
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید DR10D12X با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه DR10D12X
سازنده Crydom
شرح SSR RELAY SPST-NO 12A 1-100V
(به دلار آمریکا)
10 pcs
Product parameter
شماره قطعه DR10D12X سازنده Crydom
شرح SSR RELAY SPST-NO 12A 1-100V وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 1418 pcs ورق اطلاعات DR SerieOne Catalog
دسته بندی رله ولتاژ - بار 1V ~ 100V
ولتاژ ورودی - 4 ~ 32VDC ختم سبک Screw Terminal
کننده بسته بندی دستگاه - سلسله DR
بسته بندی Bulk بسته بندی / مورد Module
نوع خروجی DC در مقاومت حالت (حداکثر) 100 mOhms
نصب و راه اندازی نوع DIN Rail سطح حساس رطوبت (MSL) 1 (Unlimited)
تولید کننده استاندارد سرب زمان 5 Weeks جریان بار 12A