خانه > محصولات > طرفداران، مدیریت حرارتی > طرفداران DC > F412R-12LLB
F412R-12LLB
F412R-12LLB
OMRON AUTOMATION & SAFETYتصاویر فقط برای مرجع هستند.
مشخصات محصول را برای جزئیات محصول مشاهده کنید.
خرید F412R-12LLB با اعتماد به نفس از Components-World.HK، 1 سال گارانتی
درخواست نقل قول
شماره قطعه F412R-12LLB
سازنده Copal Electronics
شرح FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE
(به دلار آمریکا)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
شماره قطعه F412R-12LLB سازنده Copal Electronics
شرح FAN AXIAL 41X12.2MM 12VDC WIRE وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS سرب آزاد / RoHS سازگار
مقدار موجود 13447 pcs ورق اطلاعات F412R
دسته بندی طرفداران، مدیریت حرارتی عرض 12.20mm
وزن 0.044 lb (19.96g) محدوده ولتاژ 10.2 ~ 13.8VDC
ولتاژ - دارای رتبه 12VDC ختم 2 Wire Leads
فشار استاتیک 0.047 in H2O (11.8 Pa) اندازه / ابعاد Square - 41mm L x 41mm H
سلسله F412R RPM 3750 RPM
برق (وات) 480mW نامهای دیگر 563-1134
F412R12LLB
دمای عملیاتی 14 ~ 140°F (-10 ~ 60°C) سر و صدا 14.0 dB(A)
طول عمر @ دما. - وضعیت وضعیت سرب / وضعیت RoHS Lead free / RoHS Compliant
محافظت در برابر نفوذ - امکانات -
فن Tubeaxial امتیاز در حال حاضر 0.040A